Łydka prezentuje "Wieczorne telefony"

1 sierpnia na znanych serwisach streamingowych pojawił się premierowo utwór „Wieczorne telefony”, promujący „Upudlenie”, minialbum Łydki Grubasa z akustycznymi aranżacjami największych hitów zespołu. Jest to jedyny utwór z płyty niebędący autorską kompozycją Łydki, bowiem tekst do utworu wyszedł spod pióra Wiesława Miernika- artysty z podkieleckiej miejscowości Suchedniów. Utwór został po raz pierwszy wykonany na żywo przez Grupę Pieseek na Festiwalu Muzyki Nieograniczonej Zacieralia 2018, stając się swoistym hymnem imprezy. Szybko okazało się, że przypadł do gustu nie tylko uczestnikom festiwalu, ale i wielu wykonawcom.

W ciągu ostatnich lat „Wieczorne telefony” rozbrzmiewały na deskach dziesiątek klubów, wykonywane przez zespoły takie, jak Kult, Darmozjady, Zenek Kupatasa, Teściowa Śpiewa. Ostatnio do panteonu piewców tegoż szlagieru dołączyła Łydka Grubasa, prezentując własną aranżację nie tylko na scenie, ale także znajdując dla niego miejsce na swoim nowym minialbumie.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z łydkowym singlem. Ostrzegamy przy tym, że po wysłuchaniu utwór wwierca się w głowę i pozostaje w niej na długo!

Kliknij, żeby posłuchać “Wieczornych telefonów”