Lucy Burns zapowiada singiel "Ocooltica"

Lucy Burns to świeży projekt Rafała “Rasty” Piotrowskiego – frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. – twórcy muzyki elektronicznej. Początki Lucy Burns sięgają 2019 roku. Ideą było eksperymentowanie z różnymi gatunkami muzycznymi bez wszelakich ograniczeń, aby stworzyć coś́ zupełnie innego niż to, co obaj członkowie zespołu prezentowali dotychczas w swoich poprzednich projektach.

7 sierpnia zespół wydaje swój pierwszy singiel oraz teledysk do utworu „Ocooltica”. Jest to mikstura brudnych elektronicznych dźwięków, hip hopu i melodyjnego, rockowego uderzenia wymieszanego z plemiennymi brzmieniami. Ocooltica jest wizualną opowieścią o potężnej sile muzyki, która uderza znienacka, mocno i precyzyjnie, przenika serca i umysły, kształtuje idee.

Promowany utwór jest swoistym rytuałem wprowadzającym do szaleńczego, onirycznego świata Lucy Burns, w którym sen miesza się z jawą, a muzyka, niczym symboliczna igła przeszywająca głowę laleczki voodoo z logo kapeli, na długo pozostaje w każdym, kto podda się jej urokowi.

Historia prezentowana w debiutanckim utworze Lucy Burns będzie kontynuowana w kolejnych muzycznych odsłonach, a następnie zostanie zwieńczona pełnym wydawnictwem.

www.lucyburnsmusic.com

www.instagram.com/lucyburns_music

www.facebook.com/LucyBurnsMusic

LUCY BURNS – OCOOLTICA teaser

First video 'Ocooltica' comming out soon > August 7th !!!

Gepostet von Lucy Burns am Samstag, 1. August 2020

Lucy Burns- "Ocooltica" (teaser)