Ikarus Feel wreszcie z nowym singlem!

Ikarus Feel, obiecujący indie rockowy zespół z Lublina, którego można zobaczyć na żywo na koncertach w całej Polsce oraz posłuchać na wielu antenach radiowych ( m.in. Trójka, Czwórka, Nowy Świat), prezentuje “Taki zły świat”-  kolejny utwór zwiastujący premierę długogrającego albumu.

Choć na pierwszy rzut oka nowy singiel opowiada o stracie bliskiej osoby, poprzez oszczędną w słowach warstwę liryczną utworu zespół pozostawia słuchaczowi pole do własnej, subiektywnej interpretacji tekstu.

“Nie chcieliśmy wskazywać widzowi konkretnej drogi interpretacji, dlatego też zdecydowaliśmy się na video, w którym po prostu “odgrywamy” piosenkę.”- tłumaczy Daniel Goral, wokalista zespołu.  “Zostawia to duże pole do tego, żeby patrzeć na nią przez pryzmat własnych, aktualnych potrzeb, bo przecież dla każdego ten świat może być zły z innego powodu. Podczas nagrywania teledysku pracowało nam się świetnie. Zamek Krzyżtopór to piękne miejsce i świetnie prezentuje się w klipie, a atmosfera była super i wydaje mi się, że wszyscy świetnie się bawiliśmy na planie, a to bardzo ważne w relacjach zespołowych.”

Utwór wraz z klipem właśnie miał swoją premierę. Jest dostępny do odsłuchania na oficjalnym kanale YouTube zespołu, a także na wszystkich serwisach streamingowych.

 

Już niebawem światło dzienne ujrzy debiutancki album zespołu. “Jesteśmy mega podekscytowani! Wydaje mi się, że wszyscy z zespołu oraz ludzie, którzy pracowali przy naszej płycie, nie mogą się doczekać, żeby wreszcie ją wydać!”- mówi Mateusz Pluta, gitarzysta.

Wiadomości dotyczące premiery debiutanckiego albumu i jego preorderu zostaną ujawnione już niebawem, dlatego gorąco zachęcamy do śledzenia social mediów zespołu Ikarus Feel:

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE