Ikarus Feel w podróży do Tokyo!

„Tokyo” to czwarty singiel zespołu Ikarus Feel, do którego powstał wyjątkowy klip. Utwór promuje album pod tym samym tytułem, który będzie miał premierę już 7 maja. „Tokyo” można nazwać singlem flagowym, reprezentatywnym dla całego materiału. Jest już dostępny do odsłuchania na wszystkich serwisach streamingowych.

Skąd u zespołu z Lublina inspiracja kulturą azjatycką? Daniel Goral, wokalista i autor tekstów, odpowiada: “Jestem wielkim fanem azjatyckiej kultury, a podróż do Japonii była jednym z moich największych marzeń. W zasadzie wszystko robiło na mnie duże wrażenie, zaczynając od jedzenia i sklepów dla miłośników mangi i anime, kończąc na olbrzymich dzielnicach wypełnionych ogromem ludzi. Wydaje mi się jednak, że najbardziej zaskakiwali mnie właśnie ludzie, a raczej to, jacy byli- mili, życzliwi i pomocni. Sam nie wiem, dlaczego aż tak mnie to dziwiło i dziwi do teraz, ale wspominam to jako niecodzienne, intrygujące uczucie.”

 

 

Sama treść utworu od razu przykuwa uwagę. Jego przesłanie powinno trafić do ludzi, którzy dużo bawią się w życiu, imprezują i nie myślą czasem o skutkach swoich decyzji, a także do tych, którzy zbyt płytko i powierzchownie oceniają innych i ich zachowanie. “Czasem błędy, które popełniamy, mają swoje podłoże gdzieś głębiej, gdzie ludzie nie próbują nawet sięgnąć, by to zrozumieć- bo przecież łatwo kogoś ocenić bez myślenia o tym, co mogło spowodować taką, a nie inną decyzję” –uzupełnia Daniel.

Ikarus Feel, fot: Mikołaj Kołodziejczyk
Ikarus Feel, fot: Mikołaj Kołodziejczyk

 

“Praca na planie przebiegała szybko i sprawnie, a dzięki ekipie IMAGA wszystko szło jak po maśle. Wszyscy czuliśmy się świetnie, dobrze się bawiliśmy, śmialiśmy się, po prostu robiliśmy z mega fajnymi ludźmi to, co kochamy” –wspomina pracę nad klipem Daniel.

Mocno zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych zespołu, ponieważ w związku z wydaniem płyty panowie szykują dla swoich fanów dużo specjalnych materiałów.

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE