"Amantes Amentes" już w sklepach!

11 grudnia na sklepowych półkach pojawił się album “Amantes Amentes”- pierwsza, w całości polskojęzyczna, długogrająca płyta zespołu Hurrockaine, zawierająca 10 autorskich utworów, opowiadających zapisane muzyką historie młodych ludzi w czasach pandemii. Materiał nagrał i zmiksował Tomasz ‘ZED’ Zalewski, znany m.in z długoletniej współpracy z grupą COMA. Płytę wydało wydawnictwo Globe Records, a patronatem medialnym objęło Antradio. 

 

 

Hurrockaine to zespół, którego nazwa coraz częściej pojawia się na ustach miłośników rocka – nic w tym dziwnego, bo katowicki skład ostatnimi czasy bardzo dynamicznie rozwija skrzydła. Oryginalne kompozycje, niebanalne teksty, charyzma sceniczna, a także nieskrywana pasja twórcza, która emanuje z młodych muzyków na każdym kroku, sprawiają, że Hurrockaine stanowi prawdziwą perełkę wśród współczesnych, rockowych bandów.

W 2019 roku Hurrockaine zdobyli serca słuchaczy utworem “Jak Ci Powiedzieć?”, za który otrzymali statuetkę Przeboju Rocku Antyradia, a już chwilę później zwyciężyli w Eliminacjach do 25 Pol’and’Rock Festival, i zagrali koncert na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Hurrockaine Zespół

 

Skład zespołu: Paulina Magdalena Mazur (wokal), Christian Książek (bas, chórki), Marcin Skipiała (gitara, chórki) i Patryk Piszczek (perkusja)

Gorąco zachęcamy do śledzenia poczynań zespołu poprzez następujące social media:

Facebook

Instagram

YouTube