Anna Hamela zapowiada teledysk do nowego singla

Anna Hamela jest postacią wszechstronną i barwną o unikalnej energii i nietuzinkowym podejściu zarówno do sztuki, jak i jej odbiorców. Rozwija się kreatywnie i tworzy na wielu płaszczyznach – dała się już poznać jako charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i muzyki, a także malarka, która od osiemnastu lat ćwiczy Rytuały Tybetańskie, z których prowadzi zajęcia on-line. Własnymi siłami, z pomocą najbliższych nagrywa swoje teledyski, a w projektach graficznych okładek albumów muzycznych chętnie wykorzystuje motywy z obrazów, które maluje od kilkunastu miesięcy. Uwielbia interakcję z innymi ludźmi, stąd jej koncerty to nie tylko muzyka, ale też dialog i duża dawka humoru. Jej ciepły głos ma moc przenoszenia słuchaczy w świat osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Kompozycje artystki działają niczym plaster na duszę – trafiają prosto do serca, napełniając je spokojem i optymizmem. Warto tu nadmienić, że „Hamela” w sanskrycie oznacza „radość”! Anna emanuje dobrą energią nawet na odległość- jest pomysłodawczynią tzw. telefonu z pieśnią na ustach – dzwoni do ludzi, rozmawia z nimi, śpiewa przez telefon wybrane utwory. Uważa, że świat potrzebuje dzisiaj ludzi dobrych, szczęśliwych i życzliwych sobie.

 

Kiedyś śpiewała, zarówno covery jak i własne kompozycje, głównie w języku francuskim. Teraz z równą pasją komponuje utwory w ojczystym języku. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia.  Jest laureatką programu “Szansa Na Sukces”, którą wygrała piosenką “Ta sama chwila”, z udziałem zespołu Bajm. Wokalistka wystąpiła również w programie “Must be the music. Tylko muzyka”. Regularnie pojawia się na scenie oraz spotyka się z fanami na organizowanych przez siebie transmisjach live na Facebooku.

 

“Machua”, nowy singiel Ani Hameli, ukaże się na kanale YouTube artystki już w czwartek 18 listopada o godzinie 18:00.

Machua to witalność, czysta, nieokiełznana energia – opisuje wokalistka. – Tańczy, śpiewa i pędzi przez życie jak wicher. Unosi się ponad ograniczenia umysłu, ponad doznania zmysłów… MACHUA to rwąca rzeka – bystry, górski potok. To kolorowy ptak szybujący wśród chmur na tle błękitnego nieba. MACHUA to Radość Bycia Sobą…. Każdy, jeżeli zechce, może być MACHUA. Ja Uwielbiam BYĆ MACHUA.

 

MARSHAL to tytuł trzeciego studyjnego krążka z autorskimi wykonaniami Anny. Liczący 9 utworów repertuar zgromadzony na płycie to opowieść o wolności serca, nadziei, miłości i odwadze, która dodaje mocy skrzydłom, by wznieść się ponad ograniczenia umysłu. Co ciekawe, cały album jest zaśpiewany wymyślonym przez Annę tzw. księżycowym języku, do którego stworzyła również unikalne pismo! Oto, jak Anna podsumowuje najświeższy owoc swojej muzycznej pracy: „Marshal jest jak sen zapraszający w niezwykłą podróż. To podróż życia przez wszystkie czasy, światy i wymiary o których istnieniu pojęcie mogła mieć tylko dusza. Tej muzyki słucha się sercem. Ta muzyka jest biciem serca, jest oddechem i dotykiem, jest magią od pierwszego do ostatniego dźwięku. Zamknij oczy i oddaj się Jej … nic już nigdy nie będzie takie samo…”. Poetycki sposób, w jaki artystka wypowiada się o swojej twórczości, wskazuje na to, że muzyka zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Tę bliską relację najpełniej opisują słowa: „Bez Ciebie, Muzyko, dostaję świra. Z Tobą odkrywam sto razy, że jestem szczęśliwa” („Bez Ciebie”, utwór z albumu „Światło”).

 

Premiera albumu „Marshal” wyznaczona jest na pierwszą połowę 2022 roku. Wszelkie informacje związane z premierą nowego albumu i jego preorderem znaleźć można na mediach społecznościowych Artystki.

Płytę można już zamówić w wersji cyfrowej

 Gorąco zachęcamy do zapoznania się z twórczością Anny Hameli:

WWW 

YouTube

Facebook